Təhsildə İntegrasiya: Şəmil Sadıqovun XII Zirvə Çıxışı
XII Təhsil Texnologiyaları Zirvəsində Hədəf Şirkətlər Qrupunun baş direktoru Dos. Şəmil Sadıqov "Təhsildə İntegrasiya" mövzusunda çıxış etdi. Türkiyənin İstanbul şəhərində təşkil olunan zirvə, təhsil sahəsindəki ən son texnoloji yenilikləri müzakirə etmək üçün sahə üzrə mütəxəssisləri bir araya gətirdi.
Hədəf Şirkətlər Qrupunun təhsil sahəsindəki innovativ yanaşmalarını təqdim edən Sadıqov, texnologiyanın təhsildəki potensialı, həmçinin rəqəmsal dönüşümün təhsil sisteminə gətirdiyi yeniliklər barədə danışdı. Şəmil Sadıqovun təhsildə inteqrasiya və rəqəmsal transformasiya barədə fikirləri tədbir iştirakçılarına geniş perspektivlər təqdim etdi.
Bundan əlavə, zirvə çərçivəsində yerli və xarici stendlərin nümayiş olunduğu sərgi də təşkil edildi. Sərgidə müxtəlif ölkələrdən gələn iştirakçılar təhsil texnologiyaları sahəsindəki son yenilikləri təqdim edərək yeni əməkdaşlıq imkanlarını müzakirə etdilər.

Интеграция в Образовании: Выступление Шамиля Садыгова на XII Саммите
На XII Саммите Образовательных Технологий генеральный директор Группы Компаний Hədəf, доцент Шамиль Садыгов, выступил с докладом на тему «Интеграция в образовании». Саммит, прошедший в Стамбуле (Турция), объединил экспертов в сфере образования для обсуждения последних технологических новшеств.
Шамиль Садыгов представил инновационные подходы Группы Компаний Hədəf в области образования, рассказал о потенциале технологий в учебном процессе, а также о влиянии цифровой трансформации на образовательную систему. Его взгляды на интеграцию в образовании и цифровые преобразования предоставили участникам мероприятия широкий круг перспектив.
Кроме того, в рамках саммита была организована выставка, на которой демонстрировались стенды местных и зарубежных компаний. Участники из разных стран представили новейшие образовательные технологии и обсудили возможности для международного сотрудничества.