10-cu Bakı Beynəlxalq Kitab Sərgisi başa çatdı!
2-8 oktyabr tarixlərində davam edəcək 10-cu Beynəlxalq Bakı Kitab Sərgisi başa çatdı. Bu günlərdə Hədəf Şirkətlər Qrupunun qurucu direktoru Şəmil Sadiq də daxil olmaqla bir çox müəlliflərin imza günü oldu. Sərgidə Hədəf STEAM Liseyi İnteraktiv Elm Muzeyi ilə birlikdə "Yaşıl dünya naminə həmrəy olaq" deyərək Yaşıl Elm masasında öz eksponatları ilə sərgidə çıxış etdilər.
Hədəf STEAM Liseyinin balabilgələri sərgidə aktiv iştirak etdilər. 5000-dən çox qonağa İnteraktiv Elm Muzeyinin avadanlıqlarını və Hədəf STEAM Liseyinin dərs prinsiplərini təqdim etdilər. Həmçinin balabilgələr öz kitabxanalarını böyük sevgi və coşqu hissi ilə kitablar əldə edərək zənginləşdirdilər.

10-я Международная Бакинская Книжная Ярмарка, проходившая с 2 по 8 октября, подошла к концу. В эти дни многие авторы, в том числе основатель и директор группы компаний Hədəf Шамиль Садык, провели дни автографов. На выставке лицей Hədəf STEAM вместе с Интерактивным музеем науки представили свои экспонаты на столе Зеленой науки под лозунгом "Объединимся ради зеленого мира."
Юные ученые лицея Hədəf STEAM активно участвовали в ярмарке. Они представили оборудование Интерактивного музея науки и образовательные принципы лицея Hədəf STEAM более чем 5000 посетителям. Также юные ученые с большим энтузиазмом пополнили свои библиотеки, приобретая книги с любовью и восторгом.