10-cu Bakı Beynəlxalq Kitab Sərgisi başa çatdı!
2-8 oktyabr tarixlərində davam edəcək 10-cu Beynəlxalq Bakı Kitab Sərgisi başa çatdı. Bu günlərdə Hədəf Şirkətlər Qrupunun qurucu direktoru Şəmil Sadiq də daxil olmaqla bir çox müəlliflərin imza günü oldu. Sərgidə Hədəf STEAM Liseyi İnteraktiv Elm Muzeyi ilə birlikdə "Yaşıl dünya naminə həmrəy olaq" deyərək Yaşıl Elm masasında öz eksponatları ilə sərgidə çıxış etdilər.
Hədəf STEAM Liseyinin balabilgələri sərgidə aktiv iştirak etdilər. 5000-dən çox qonağa İnteraktiv Elm Muzeyinin avadanlıqlarını və Hədəf STEAM Liseyinin dərs prinsiplərini təqdim etdilər. Həmçinin balabilgələr öz kitabxanalarını böyük sevgi və coşqu hissi ilə kitablar əldə edərək zənginləşdirdilər.

The 10th International Baku Book Fair, which took place from October 2-8, has come to an end. During these days, many authors, including the founder and director of Hedef Companies Group, Shamil Sadiq, held autograph sessions. At the exhibition, Hedef STEAM Lyceum, together with the Interactive Science Museum, presented their exhibits at the Green Science table under the theme "Let's unite for a green world."
The young scientists of Hedef STEAM Lyceum actively participated in the fair. They presented the equipment of the Interactive Science Museum and the educational principles of Hedef STEAM Lyceum to more than 5,000 visitors. The young scientists also enthusiastically expanded their own libraries by acquiring books with great love and excitement.