Gənc müəllimlərin inkişafına dəstək olmağa davam edirik!
Hədəf STEAM Liseyi Qurtuluş korpusu dövlət universitetlərinin sonuncu kurs tələbələrini pedaqoji təcrübəyə qəbul edib. Bu proqram çərçivəsində tələbələr müasir tədris metodları ilə tanış olaraq praktiki bacarıqlarını inkişaf etdirmək imkanı əldə ediblər.
Qurtuluş korpusunun icraçı direktoru Məmməd Məmmədli tələbələrlə görüş keçirərək müəllimlik peşəsinin əhəmiyyəti və təhsildə innovativ yanaşmalar haqqında çıxış edib. O, Hədəf STEAM Liseyinin konsepti və tədris metodologiyası barədə geniş məlumat verərək, tələbələrə şagirdlərlə effektiv ünsiyyət, sinif idarəetməsi və müasir pedaqoji texnologiyalarla bağlı faydalı məsləhətlər təqdim edib.
Bu təcrübə proqramı gənc müəllimlərin real məktəb mühitində bacarıqlarını inkişaf etdirməsinə, innovativ pedaqoji metodları tətbiq etməsinə və gələcək karyeralarına uğurlu başlanğıc etməsinə dəstək olmağı hədəfləyir. Hədəf STEAM Liseyi gələcəyin peşəkar müəllimlərinin formalaşmasına töhfə verməkdə davam edir.

Мы продолжаем поддерживать развитие молодых учителей!
Кампус Qurtuluş лицея Hədəf STEAM принял на педагогическую практику студентов последних курсов государственных университетов. В рамках этой программы студенты получают возможность познакомиться с современными методами обучения и развить практические навыки.
Исполнительный директор кампуса Qurtuluş, Маммад Маммадли, встретился со студентами и выступил с речью о важности профессии учителя и инновационных подходах в образовании. Он подробно рассказал о концепции и методологии преподавания лицея Hədəf STEAM, а также дал полезные советы по эффективному взаимодействию с учениками, управлению классом и современным педагогическим технологиям.
Эта программа практики направлена на то, чтобы помочь молодым учителям развить свои навыки в реальной школьной среде, применять инновационные методы обучения и успешно начать свою будущую карьеру. Лицей Hədəf STEAM продолжает вносить вклад в формирование профессиональных учителей будущего.